PIRMOKŲ PASAULIO PAŽINIMO PAMOKA

PIRMOKŲ PASAULIO PAŽINIMO PAMOKA

Pirmokai pasaulio pažinimo pamokos metu atliko laboratorinį darbą ,,Ledo papuošalai". Pagaminę ledo papuošalus, pamatė jų pasikeitimus. Šiais papuošalais pasidalino su darželio vaikais. Visi kartu papuošė mokyklos medelį.

Atlikę laboratorinį darbą „Snaigės“, vaikai suprato, kad jos būna skirtingos, bet visos turi po 6 spindulius.

Pirmos klasės mokiniai patyrė  kokie yra žiemos požymiai. 
Ankstesni įrašai


Būti istorinio fakto, Vilniaus 700 metų jubiliejaus liudininkais  yra labai svarbu kiekvienam žmogui, o būti vilniečiu ir švęsti savo gimtojo miesto gimtadienį dar svarbiau. Švęsti, tai švęsti: su dainomis, šokiais, ,,spektakliukais“, raiškiojo skaitymo konkursu, eilėraštukų kūrimu ir dar pačiomis žaismingiausiomis, įdomiausiomis, linksmiausiomis kahoot viktorinomis.Taip sausio 25-ąją ir 26-ąją dienas praleido mūsų darželio – mokyklos antrų - ketvirtų klasių mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Audra Useliene.

Puoselėti  lietuvių liaudies  tradicijas yra viena iš „Dainorėlių“ d/m vertybių. Todėl mokytoja Almonė Rakauskienė, ypač profesionali šioje srityje, Ir mokiniai pasveikino Vilnių gimtadienio proga (iš)dainuodami dainą Vilniui konkurse. Sveikiname apdovanotuosius diplomu.

Dainorėliuose buvo paminėta Trijų Karalių šventė. 

Gruodžio 5 d. „Dainorėlių“ darželyje-mokykloje įvyko susitikimas steigėjo, Vilniaus miesto savivaldybės Mero pavaduotojos Editos Tamošiūnaitės su Vilniaus miesto „Spindulio“ metodinio būrelio iš 22 Naujamiesčio, Panerių, Grigiškių, Vilkpėdės seniūnijų ikimokyklinio ugdymo įstaigų atstovais.