VĖLIŲ KALNELIS

VĖLIŲ KALNELIS

„Saulutės“ grupės vaikai Vėlines paminėjo apsilankę „Dainorėlių“ skyriuje A.Goštauto g. 4., kur „Debesėlių“ ir „Pumpurėlių“ gr. vaikai parodė su mokytoja Liudvika ir Dariana sukurtą Misteriją Vėlinių tema.
Ankstesni įrašai


Spalio 10 d. Saulutės ir Žiogelio grupių vaikai aktyviai dalyvavo ikimokyklinio amžiaus vaikams skirtoje tiesioginėje „Vilnius sveikiau“ Facebook paskyros transliacijoje ir atliko emocijų mankštą, skirtą „nusiraminant įsilieti į ugdymosi procesą“.

 

Gegužės 2 d. 4-os kl. mokiniai vyko į Tautmilės gyvūnų prieglaudą. Išvykos metu Kaziuko mugėje surinktus ir paaukotus pinigėlius skyrė beglobių gyvūnų skanėstams.
Viena iš paskutinių labai lauktų veiklų  „Dainorėliuose“  buvo ketvirtokų nakvynė mokykloje.

Puikius muzikinius gebėjimus pademonstravo „Dainorėlių“ d/m fleitos mokytojos Faustos Kučinskienės, fortepijono mokytojos Jekaterinos Bieliauskienės antrų ir trečių  klasių mokiniai. Sudarydami galimybę mokyklos draugams  ir savo šeimai   pasiklausyti muzikos.

 

Jau antrus metus iš eilės mūsų mokyklos dainorėliai dalyvauja respublikiniame krikščioniškosios muzikos festivalyje – konkurse „Meilės giesmės”. Šiemet jame giedojo 1-2 klasių mokiniai. 

Balandžio 28 d. „Dainorėlių“ ketvirtokių komanda – Unė Kopūstaitė, Gabrielė Garbauskaitė, Liepa Pažūsytė ir Ūla Taluntytė dalyvavo Vilniaus m. viktorinoje ‚,Esu katalikas“. Vadovė - tikybos mokytoja Eglė Ivanauskienė. Džiaugiamės šia išvyka. Laukiame rezultatų....