Aktualijos

Mokinių priėmimas 2018-2019 mokslo metams

Kovo 1-ąją prasidėjo elektroninė registracija į sostinės mokyklas naujiems mokslo metams. Siekdami, kad registracija į Vilniaus mokyklas nuo kovo 1 d. vyktų sklandžiai, kviečiame susipažinti su aktualia informacija ČIA

Aktualūs klausimai ir registracijos tvarka išsamiai paaiškinama ČIA

Vilniaus darželio – mokyklos ,,Dainorėliai“ Mokinių priėmimo į mokyklą komisijos (toliau– Komisija) darbo tvarkos aprašas nustato  mokinių priėmimo į Vilniaus darželį-mokyklą ,,Dainorėliai“ tvarką įsakymu Nr. V- 41. Komisija savo veikloje vadovaujasi Vilniaus miesto savivaldybės priėmimo į bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu, patvirtintu Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2018-02-28 sprendimu Nr. 1-1366.

Komisijos posėdžių grafikas:

  • pirmas posėdis vyks 2018-05-02, 12.00 val.
  • antras posėdis vyks  2018-06-04, 12.00 val.
  • trečias posėdis vyks  2018-06-06, 12.00 val.

Mokinių priėmimo komisija:

  • Milda Bajevienė - komisijos pirmininkė;
  • Aušra Simutienė - sekretorė;
  • Daiva Margarita Kardaitė - narė;
  • Giedrė Stašinskienė - narė;
  • Lina Patašienė - narė.

Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas 2018 m.
Mokinių priėmimo į mokyklą komisijos darbo tvarkos aprašas 2018 m.

 
Ankstesni įrašai


Priešmokyklinės „Drugelių“ grupės vaikai dalyvavo Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje vykusiame renginyje „Kelionė po muzikos pasaulį“. M. K. Čiurlionio menų mokyklos „Šokio teatre“ vaikai susipažino su muzikos instrumentais, išgirdo jų skambesį. Vaikučiai vyko drauge su auklėtoja Asta Aleksiene ir meninio ugdymo pedagoge Fausta Kučinskiene.

Kūrybiškai minėdami Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100-metį, drauge kuriame nuotaikingą ir prasmingą projektą. Kviečiame susipažinti su puikiomis auklėtojų ir vaikų veiklomis, kurias vizualizavo dailės mokytoja Inga Dambrauskienė (projektas tęsiasi, bus pildoma).

Vilniaus mieste sergamumas gripu ir viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis viršijo epidemijos slenkstį. Mūsų darželyje-mokykloje sergamumas šiuo metu yra 15 procentų, todėl ugdymo proceso nestabdysime ir tęsime ugdymą. Kviečiame susipažinti su aktualia informacija.

Šią savaitę mus aplankė mūsų 2 klasės mokinės Anikės (mokytoja Asta Pūslienė) tėtis - pasaulyje žinomas krepšininkas Žygimantas Jonušas. Kalbėdamas apie karjerą, jis vaikams pasakojo apie tai, kaip svarbu aktyviai veikti, kelti uždavinius ir drąsiai siekti užsibrėžto tikslo. Susitikimo metu 4 klasės mokiniai (mokytoja Lina Patašienė) pristatė savo kurtą video filmą, kuriame pasakojo apie tai, kaip reikia sėkmingai mokytis ir ruošti namų darbus.

Be galo didžiuojamės savo trečios klasės mokiniu Jokūbu Kavaliausku, kuris Lietuvos mastu demonstruoja savo talentą groti. 2017 metais Jokūbas tapo Lietuvoje vertinamų konkursų laureatu: XIII Nacionaliniame Jono Švedo konkurse ir VI respublikiniame meninės raiškos mokinių konkurse ,,Iš močiutės skrynios“ užėmė I-ąją vietą.