Renginiai

Žemės dieną - vaikų ekologinio sąmoningumo ugdymas(is)

  • Žemės diena (kovo 20 diena) mūsų įstaigoje buvo minima smagiai, siekiant puoselėti vaikų ekologinį sąmoningumą.  Vaikai, drauge su pedagogaisnagrinėjo žemėlapius, enciklopedijas, žiūrėjo dokumentinius filmus apie mūsų planetą. Vyko diskusijos apie ekologiją, žemės sandarą, žmogaus poveikį aplinkai ir santykį su ja. Vaikučiai drauge su auklėtojomis tvarkė įstaigos teritoriją: darželyje buvo sodinami augalai, ruošiama dirva naujiems augalams, tvarkomi akmenėliai suformuotame take ir kt.
  • „Pumpurėlių“ ir „Debesėlių“ grupės, bendradarbiaudamos tarpusavyje, leidosi į pažintines Žemės ir Vandens dienos pramogas.
  • Žemės dieną vaikučius aplankė deivė Žemyna. Drauge su ja, vaikai aptarė,  kodėl yra svarbi žemė ir ką ji augina, tyrinėjo gaublį. Siekdami tvarkyti aplinką, vaikučiai su entuziazmu rūpinosi aplinkos prie Šv. Jokūbo bažnyčios tvarka. Vandens dieną, vaikai atsinešė iš namų po buteliuką lietuviško mineralinio vandens. Buvo inscenizuotas trumpas vaidinimas su vandens valdovu Poseidonu ir jūrų valdovu Neptūnu.
Ankstesni įrašai


Džiaugiamės pranešti, kad mūsų įstaigos 1- 4 klasių futbolo komanda „Dainorėliai“ puikiai pasirodė futbolo varžybose, kurios vyko Vilniaus „Versmės“ mokykloje kovo 23 dieną. Komandos treneriai - auklėtojai Andrius Rasiulis ir Asta Aleksienė. Pirmasis „Pradinukų lygos“ turnyras vyksta š. m. vasario – gegužės mėn. Viso turnyre dalyvauja iki 72 pradinių ir vidurinių mokyklų komandų: Vilniaus zonoje – iki 32 komandų, Alytaus – iki 16 komandų, Telšių – iki 24 komandų. 

Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – mūsų įstaigoje minima pakiliai ir džiugiai nusiteikus. Kviečiame pasigrožėti lietuviškos muzikos popietės, skirtos Kovo 11-osios šventei paminėti, akimirkomis.

Pasitikdami pavasarį, vaikai pradžiugino įstaigos bendruomenę jaukiu Kaziuko mugės šurmuliu. Salėje vaikai prekiavo įvairiais skanumynais ir savo dirbiniais. Jaunieji prekybininkai drąsiai ragino pirkti jų prekes, skaičiavo, siūlė mainytis, derėtis. Šventinės prekybos metu atsiskleidė vaikų, tėvelių ir mokytojų verslumas bei kūrybiškumas.

Užgavėnių šventės laukimas atkeliavo į mūsų įstaigą pokalbiais ir pasiruošimu šventei.  Ši šventė - viena smagiausių ir laukiamiausių. Vaikai gamino kaukes, susipažino su Užgavėnių tradicijomis ir papročiais. Šventės diena, vaikučiai drauge su pedagogais žaidė žaidimus, dainavo dainas, kviesdami pavasarį ir varydami žiemą, skanaudami blynus.  Šventės metu netruko vietos vaikų  saviraiškai ir kūrybiškumui, pavyzdžiui, Saulutės grupės vaikučiai nusprendė pasidaryti drugelių ir liūtų kaukes, siekdami išgąsdinti žiemą ir pakviesti pavasarį.

Vasario 16-oji – ypatinga šventė mūsų bendruomenėje. Ir ši šventė mūsų įstaigoje buvo paminėta iškilmingai:skambėjo eilėraščiai, dainos, šokiai Lietuvai. Šią savaitę vyko piliet...