Aktualijos

Anglų kalbos mokymas(is) – linksmai ir išradingai

Mūsų anglų kalbos mokytoja Audra Uselienė drauge su mokiniais pristatė šaunią žaisliukų parodėlę ir kurtus plakatus. Integruotų pamokų metu, vaikai mokėsi naujų anglų kalbos žodžių bei tarimo taisyklių. Kviečiame susipažinti su mokinių pamąstymais apie įgyvendintą projektą.

Mokinių mintys apie parodą

Kalba antrokai ir ketvirtokai (mokinių auklėtojos - Asta Pūslienė, Lina Patašienė):

Kornelija:

-  Man užduotis patiko todėl, kad lavinau savo atmintį mokydamasi naujų, ir prisimindama senus žodžius.

Barbora:

 -  Man sekėsi neblogai, bet aš paprašiau savo sesės pagalbos. Ši užduotis man labai patiko.

Izabelė: 

-  Šią taisyklę pristačiau kaip saldainiuką. Man labiausiai patiko žodžius surašyti  į saldainiuką ir nuspalvinti raudonai, kad man ir kitiems būtų gražu.

Elena L.: 

 -   Man ši užduotis labai patiko, man buvo labai įdomu ieškoti žodžių su šia tarimo taisykle. Norėčiau ir ateityje daugiau daryti tokių užduočių.

Uršulė:

  -   Man kilo idėja sudėti žodžius į katiną kaip žodžių taupyklę. Man ši užduotis labai patiko ir kitas tarimo taisykles norėčiau atlikti darydama tokias užduotis, nes man lengviau buvo įsiminti ir išmokti naujus žodžius.

Kamilė:

 -    Man labiausiai patiko daryti kojytes ir piešti veidukus. Aš pagaminau liūtuką ir katiną. Dar surašiau visas jų kūno dalis, kurias mokėjau. Norėčiau dar ir ateityje gaminti tokius žaisliukus.

Meda:

   -   Mano tikslas buvo paruošti popierių žaislų parodėlei, kad popieriniai žvėreliai atrodytų mielai ir linksmai. Gražiausios man buvo jų išsikišusios kojytės. Ir dar man patiko surašyti visas kūno dalis, todėl man gerai pasisekė jas išmokti.

Austėja:

  -   Tiesiog man labai patiko pagaminti liūtuką ir surašyti visus angliškus jo kūno dalių pavadinimus.  Dar pridėjau, kad jis yra plėšrūnas ir mėsėdis.

 
Ankstesni įrašai


1-2 klasių mokiniai (klasių auklėtojos – Alvyda Bernotė, Asta Pūslienė) svečiavosi Anykščiuose. Vaikai dalyvavo edukacinėje programoje ir susipažino su įvairiomis lauko ir vidaus ekspozicijomis, lankydamiesi Labirintų parke, Lajų take, prie Puntuko akmens. Be to, smagiai pasivažinėjo su siauruku bei pabuvojo name aukštyn kojom!

3 klasėje vyko integruota pamoka ,,Matematika kitaip” (mokytoja Renata Viržintienė). Įgyvendindami temos – „Matematika kitaip” – idėjas, vaikai įtvirtino skritulio ir apskritimo sąvokas. Kviečiame susipažinti su puikios veiklos akimirkomis.

3-4 klasių mokiniai (klasių auklėtojos – Renata Viržintienė, Lina Patašienė) lankėsi Molėtų rajone esančiame Lietuvos etnokosmologijos muziejuje bei Žalvario parke. Vaikai dalyvavo edukacinėje programoje ir susipažino su muziejaus lauko ir vidaus ekspozicijomis.

Spalio 11 dieną „Varpelio“ grupės (auklėtojos Kristina Draugelytė, Lionė Beganskienė) vaikučius aplankė Beatos mamytė. Ji vaikams sekė pamokančias istorijas, kurių metu vaikai sužinojo, kad kiekvienas daiktas gali pavirsti kuo tik nori. Taip pat vaikai susipažino su gyvūnais ir sužinojo, kokios jų kūno dalys padeda jiems išgyventi. Vaikai liko labai patenkinti, tiek istorijų turiniu, tiek pačios pasakotojos gebėjimu išraiškingai perteikti istoriją - šios smagios istorijos buvo pasakojamos su vaidybos elementais.

„Sveikatiada“ - tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa, kuri suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Organizuosime įdomius ir patrauklius renginius, kurių metu vaikai plės savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse. Veiklose dalyvaus ne vien vaikai, bet ir mūsų pedagogai bei kiti darbuotojai.