Aktualijos

Prašome skirti 2 proc. GPM paramos – fondui „Dainorėlių vaikai”

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą, kurią skyrėte pervesdami 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio 2017 metais į paramos – labdaros fondą ,,Dainorėlių vaikai”. Paramos suma 4  462,57 Eur. Ačiū už Jūsų aktyvumą. Gera kartu kurti saugią ir kūrybišką aplinką mūsų vaikams. Darnus  bendradarbiavimo pavyzdys augina bendrumo,  didžiavimosi šeima, mokyklos –darželio bendruomene,  jausmus.

Galite skirti iki 2 proc. GPM į labdaros-paramos fondą ,,Dainorėlių vaikai”.

Šią formą Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) galite pateikti iki gegužės 1 d., prašyme pakanka nurodyti tik labdaros – paramos fondo ,,Dainorėlių vaikai” įmonės kodą 302757927.

Prašymus galima pateikti:

  • 1. elektroniniu būdu per Elektroninę deklaravimo sistemą, daugiau informacijos, pildymo instrukciją ir prašymą rasite čia:
  • 2. tiesiogiai;
  • 3. arba paštu siunčiant į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.
  • Galima užpildyti ir popierinę prašymo formą. Jūsų patogumui ją pridedame (FR051202 versija). Formą galite rasti adresu: http://www.rsvb.lt/images/PDF/fr05122.pdf.

 Kilus klausimams kreiptis:  

  •    Direktorė - Liucija Milašauskienė, direktore@dainoreliu.vilnius.lm.lt       
  •    Sekretorė -  Justina Konstantinavičienė , tel. 8 5 2497579.
  •  
  • Tikimės Jūsų, kitų šalia Jūsų dirbančiųjų paramos ir pagalbos.
  • Dėkojame už Jūsų geranoriškumą ir bendruomenės interesų supratimą!
Ankstesni įrašai


Priešmokyklinės „Drugelių“ grupės vaikai dalyvavo Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje vykusiame renginyje „Kelionė po muzikos pasaulį“. M. K. Čiurlionio menų mokyklos „Šokio teatre“ vaikai susipažino su muzikos instrumentais, išgirdo jų skambesį. Vaikučiai vyko drauge su auklėtoja Asta Aleksiene ir meninio ugdymo pedagoge Fausta Kučinskiene.

Kūrybiškai minėdami Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100-metį, drauge kuriame nuotaikingą ir prasmingą projektą. Kviečiame susipažinti su puikiomis auklėtojų ir vaikų veiklomis, kurias vizualizavo dailės mokytoja Inga Dambrauskienė (projektas tęsiasi, bus pildoma).

Vilniaus mieste sergamumas gripu ir viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis viršijo epidemijos slenkstį. Mūsų darželyje-mokykloje sergamumas šiuo metu yra 15 procentų, todėl ugdymo proceso nestabdysime ir tęsime ugdymą. Kviečiame susipažinti su aktualia informacija.

Šią savaitę mus aplankė mūsų 2 klasės mokinės Anikės (mokytoja Asta Pūslienė) tėtis - pasaulyje žinomas krepšininkas Žygimantas Jonušas. Kalbėdamas apie karjerą, jis vaikams pasakojo apie tai, kaip svarbu aktyviai veikti, kelti uždavinius ir drąsiai siekti užsibrėžto tikslo. Susitikimo metu 4 klasės mokiniai (mokytoja Lina Patašienė) pristatė savo kurtą video filmą, kuriame pasakojo apie tai, kaip reikia sėkmingai mokytis ir ruošti namų darbus.

Be galo didžiuojamės savo trečios klasės mokiniu Jokūbu Kavaliausku, kuris Lietuvos mastu demonstruoja savo talentą groti. 2017 metais Jokūbas tapo Lietuvoje vertinamų konkursų laureatu: XIII Nacionaliniame Jono Švedo konkurse ir VI respublikiniame meninės raiškos mokinių konkurse ,,Iš močiutės skrynios“ užėmė I-ąją vietą.