Aktualijos

Jurginių viktorina 1-4 klasių mokiniams

Atsižvelgiant į vieną iš mūsų tikslų - ,,kurti dinamišką ir atvirą aplinką, įtraukiant bendruomenę kūrybiškam ugdymo procesui organizuoti", vyko Jurginių viktorina 1-4 klasių mokiniams. Mokiniai susiskirstę į komandas, atliko įvairias kūrybines-patyrimines užduotis, kurias paruošė anglų kalbos mokytoja Audra Uselienė kartu su savo „pagalbininkais“ anglų kalbos būrelio nariais. Viktoriną vedė Kornelija (4 kl.), Adelė (3 kl.) ir pirmokas Jurgis. Visiems labai patiko kurti Didžiosios Britanijos ir Lietuvos žemėlapius iš gamtinių medžiagų. Ne mažiau žinių pareikalavo ir mąstymo žemėlapių kūrimas anglų-lietuvių kalbomis. Per kūrybines pertraukėles mokiniai žaidė Jurginių žaidimus kartu su mokytoja Almone. Rengiantis viktorinai talkino mokytoja Inga, personalo darbuotojai Bronius ir Vytautas. Dėkojame visiems prisidėjusiems.
Ankstesni įrašai


Balandžio 16 d. prasidėjo nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP). NMPP paskirtis – suteikti švietimo dalyviams grįžtamojo ryšio informacijos apie mokinių mokymosi rezultatus. Kviečiame susipažinti su pasiekimų tikrinimo tvarkaraščiu.

Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje mūsų trečios klasės mokiniai (mokytoja Renata Viržintienė) dalyvavo susitikime su poete Violeta Palčinskaite.

Mūsų 3 klasės mokinė Ūla Kazakevičė ir 4 klasės mokinė Kornelija Žitkevičiūtė buvo apdovanotos padėkos raštais už dalyvavimą Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje.

Kovo 21 d. priešmokyklinės „Drugelių“ grupės vaikai drauge su auklėtoja Asta Aleksiene lankėsi Valdovų rūmuose ir stebėjo spektaklį „Gedimino sapnas“. Po spektaklio vaikai turėjo galimybė patys pabūti aktoriais ir kūrėjais. O kovo 30 d. visi drauge vyko į Saugaus eismo mokyklą, kurioje dalyvavo Saugaus eismo" ir Sveikos gyvensenos" edukacinėse pamokose.

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą, kurią skyrėte, pervesdami 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio  2017 metais į paramos – labdaros fondą „Dainorėlių vaikai”. Kviečiame ir šiemet Vilniaus darželiui/mokyklai Dainorėliai” skirti iki 2 proc.