Renginiai

„Ažuoliuko“ muzikos mokyklos edukacinė pamoka-koncertas

 Džiaugiamės sulaukę svečiuose šaunios „Ažuoliuko“ muzikos mokyklos bendruomenės narių, su kuriais mūsų įstaigą sieja prasmingi partnerystės ryšiai. Balandžio 27 dieną mūsų įstaigoje vyko edukacinė pamoka-koncertas būsimiems pirmokams iš renginių ciklo „Noriu būti Ąžuoliuku“. Renginį vedė mokytoja metodininkė Asta Grybienė. Jaunieji ąžuoliukai buvo sutikti plačiomis šypsenomis ir gausiais aplodismentais. Dainorėliams koncertavo: Dominykas Čiulada, Laurynas Remeikis, Benas Manstavičis, Rimgaudas Pajeda, Emilis Šukys, Vilius Voverys ir Juozas Aukštikalnis. Jaunuosius muzikantus ruošė mokytojai Aušra Šikšnelienė, Izabela Dakinevičiūtė, Kęstutis Kuncė, Tadas Jundulas, Asta Grybienė, Dalė Juozapavičiūtė, akompanavo Renata Milašiūtė-Drungilienė. Edukacinę pamoką-koncertą organizavo Aušra Šikšnelienė ir Izabela Dakinevičiūtė. Mūsų įstaigos direktorė Liucija Milašauskienė, besidžiaugdama gražia bendruomenių draugyste, padėkojo svečiams už gražų koncertą.
Ankstesni įrašai


Mūsų įstaigos meninio ugdymo pedagogės (Irena Markauskienė, Fausta Kučinskienė, Aušra Simutienė, Daiva Žitkevičienė, Saulutė Dirsienė) drauge su ugdytiniais dalyvavo I-ajame respublikiniame muzikos festivalyje „Skambėk pavasarėli”, kuris vyko Balsių muzikos mokykloje. Džiaugiamės puikiu pedagogų ir jų ugdytinių pasirodymu.

Džiaugiamės pranešti, kad mūsų įstaigos mokiniai drauge su šokių kolektyvo vadove Rasa Sviderskiene dalyvavo Vilniaus miesto 1-4 klasių modernaus šokio festivalyje – konkurse ,,Po pamokų“. Festivalis vyko Vilniaus miesto „Pelėdos" pradinėje mokykloje.  Renginio metu buvo siekta skatinti ir suteikti vaikams galimybę parodyti šokio gebėjimus, plėsti vaikų kūrybinę, sceninę ir koncertinę patirtį. Dėkojame vadovei ir vaikams už puikų pasirodymą.

Balandžio 22 dieną priešmokyklinės grupės vaikai drauge su savo šeimos nariais ir auklėtojomis dalyvavo edukacinėje išvykoje „Šeima muziejuje“. Čekoniškių kaime esančioje verbų ir buities seklyčioje  dalyvavo edukacinėje Vilniaus verbų rišimo pamokėlėje. Atvelykio proga organizuotoje išvykoje buvo prisimintos švenčių tradicijos ir papročiai, o puikiai organizuotos veiklos skatino išvykos dalyvių bendrystę ir sutelktumą veikti drauge.

Dainorėliuose vaikai labai laukė Šv. Velykų šventės, nuotaikingai dalyvaudami interaktyviame spektaklyje „Susitikimas su Velykų bobute”. O grupėse susipažino su Velykų papročiais ir tradicijomis, kulinariniu paveldu, puoselėdami etninės kultūros tradicijas, mokėsi dainų ir žaidimų, margučių marginimo raštų.

2017 m. kovo mėnesį mūsų įstaigos direktorės Liucijos Milašauskienės iniciatyva prisidėjome  prie „Vaikų linijos“ jau aštuntą kartą vykdomos akcijos „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“. Drauge su kitomis Lietuvos ugdymo įstaigomis, organizacijomis, sutelkėme savo bendruomenės dėmesį į patyčių problemą, dalinomės efektyviomis patyčių prevencijos patirtimis ir skatinome prisidėti visus bendruomenės narius. Projektą koordinavo direktorės pavaduotoja ugdymui Milda Bajevienė.