Renginiai

Balandžio 23 d.  šiuolaikinio šokio studijos šokėjai kartu su vadove Rasa Sviderskiene pakvietė tėvelius į  ,,Šokio dieną“. 

Kovo 12 dieną ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai dalyvavo meninio skaitymo renginyje, kuris buvo skirtas paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai. 

Kovo 4 dieną „Dainorėliuose“ prasidėjo Kaziuko mugės šventė. 

Lietuvos valstybės atkūrimo šventei paminėti visą savaitę vyko pilietiškumo ir tautiškumo ugdymui skirtos veiklos. 

Vaikai, susipažinę su Užgavėnių tradicijomis ir papročiais, džiugiai puošėsi kaukėmis ir laukė šventės. Šventės dieną drauge linksmai dainavome, žaidėme žaidimus, kviesdami pavasarį ir varydami žiemą iš kiemo, kepėme ir ragavome blynus. Užgavėnės - viena smagiausių ir vaikų laukiamiausių švenčių!

Pas „Dainorėlių“ vaikus sausio 5 dieną buvo atvykę Trys karaliai – Kasparas, Merkelis, Baltazaras papasakoti savo istoriją.

Laukdami šv. Kalėdų, ,,Dainorėlių“ darželio-mokyklos mokiniai kartu su fortepijono mokytoja I.Markauskiene pakvietė tėvelius pasiklausyti jų muzikavimo.

Gruodžio 13 d. „Dainorėlių“ bendruomenėje - tradicine tapusi Šv. Liucijos - šviesos diena. 

„Dainorėlių“ šiuolaikinio šokio studijoje šokančios mokinės buvo pakviestos dalyvauti Vilniaus miesto 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „Ant žodžio sparnų“ atidaryme. Atliko šokį „Ugnies paukštė“. Ačiū šokėjoms ir mokytojai Rasai Sviderskienei.