Projektai

PROJEKTAS „MES VISI - ŽEMĖS DRAUGAI"

Balandžio 24-28 dienomis, siekiant paminėti pasaulinę Žemės dieną, darželyje – mokykloje „Dainorėliai“ buvo vykdomas projektas „MES VISI – ŽEMĖS DRAUGAI“. Projekto metu emocinių išgyvenimų, praktinių veiksmų pagrindu vaikai ugdėsi ekologinę kultūrą. Vaikai dalyvavo diskusijose ir viktorinoje apie Žemės saugojimą.

Sužinoję apie perdirbimo, rūšiavimo naudą kūrė darbelius iš antrinių žaliavų, panaudojo STEAM metodiką ir atliko eksperimentus, puoselėjo gamtą ją tvarkydami, sėdami augalus. Projekto pabaigoje visi susirinko žiūrėti Sferinio Kino apie medžius ir jų naudą pasauliui.
Ankstesni įrašai


„Dainorėlių“ d/m 3-6 metų ugdytiniai ir jų mokytojos netradiciškai šventė Motinos dieną. Dalyvavo tarptautiniame vaikų meno projekte „Mamos skrybėlaitė“, kurį organizavo Kauno menų darželis „Etiudas“.

Mokytojų sumanyta ir metiniam projektui „Gerumo kūrimai metai“ skirta  akcija „Gabalėlis gerumo“ suteikė džiugių emocijų ir padėkų darželio bendruomenei.

Mokyklos ir darželio bendruomenės vykdomo metinio projekto „Gerumo kūrimo metai“ STEAM veiklos „Moliūgėliai“ pristatymas

Advento pradžia mūsų įstaigoje vaikų bei mokytojų dėka prasidėjo dvasingai ir pakiliai. Susikaupimo ir pasirengimo šventam stebuklui kelio, kurio pradžią simbolizuoja Advento vainiko pynimas, ėmėsi ir mūsų mažieji „Dainorėlių“ ugdytiniai.