Renginiai

Projektas „Keliaukime laiku“

 Įgyvendindami Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės 100-mečio paminėjimo renginių ciklą, vykdėme projektą ‚,Keliaukime laiku“. Pradinių klasių moksleiviai kartu su mokytojomis Marija ir Audra Useliene vyko į pažintinę kelionę į Užulėnio kaimą, Ukmergės rajone.

Mokiniai aplankė pirmojo Lietuvos prezidento Antano Smetonos dvarą - vasaros rezidenciją. Moksleiviai susipažino su šia istorine asmenybe, prieškario Lietuvos žmonių gyvenimu, buitimi. Vaikams labai patiko žiūrėti filmą apie prezidentą A.Smetoną, išgirsti įdomių istorijų apie jo gyvenimą Užulėnyje.

 Deja, dvare ilgai užsibūti negalėjome, nes mūsų laukė edukacinė programa Užugirio mokykloje - muziejuje.

 Pakeliui stabtelėjome prezidento gimtinėje prie sodybos, kurioje gimė būsimasis šalies vadovas.

 Mokinius sužavėjo pamoka prieškario Lietuvos klasėje, žaidimai mokyklos – muziejaus sporto aikštėje, ,,pabandymas“ austi,  ,,Lino kelias“ klasėje ir kitos naujos patirtys.Išvyką vainikavo šakočio kepimas ir valgymas  užsigeriant žolelių arbata.

 ,,Geriau vieną kartą pamatyti, negu dešimt kartų išgirsti“ - sako patarlė ir tai dar kartą patvirtina seną tiesą, kad išvykos yra ne tik smagus pasibūvimas drauge, bet ir naujos patirtys bei galimybės pažinti, atrasti, sužinoti, išmokti.

 ,,Daugiau tokių išvykų“ - rašė savo atsiliepimuose ketvirtokai.
Ankstesni įrašai


„Saulutės“ ir „Varpelio“ grupės lankėsi Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir ansamblyje „Lietuva“. Ansamblyje vaikai smagiai įsijungė į edukacinę programą „Gedimino laiškas“. Bibliotekos meno erdvėje vaikai stebėjo „Puna Kuca“ (Kroatija) teatro spektaklį „Garsų miškas“. Spektaklio metu vaikai drauge su aktoriais nuotaikingai susipažino su garsu, ritmu, tempu ir melodija.

Bendruomeniškai tvarkėme kiemą, sodinome augalus, atnaujinome žaliąsias erdves, kurios puikiai pasitarnaus gamtos pažinimo plėtotei ir projektinei veiklai. Dėkojame visiems – vaikams, tėveliams ir įstaigos bendruomenei – prisidėjusiems prie aplinkos gražinimo.

Mūsų įstaigos mokiniai drauge su mokytojais šauniai pasirodė II-ajame respublikiniame muzikos festivalyje- konkurse „Skambėk pavasarėli”, kuris vyko Balsių progimnazijoje. Džiaugiamės visų mokinių pasirodymais ir kviečiame pasidžiaugti drauge su nugalėtojais.

Mūsų mokiniai su mokytojomis Saule Dirsiene ir Almone Rakauskiene pasirodė LEU tarptautinės konferencijos „Pasaulis vaikui“ atidaryme. Šioje konferencijoje pranešimą skaitė mūsų mokytoja, LEU dėstytoja Daiva Žitkevičienė.

Kovo 19-25 dienomis prisidėjome  prie „Vaikų linijos“ jau devintą kartą vykdomos akcijos „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“. Drauge dalinomės efektyviomis patyčių prevencijos patirtimis ir skatinome prie iniciatyvos prisidėti visus bendruomenės narius. Kviečiame susipažinti su veiklų akimirkomis.