Renginiai

MUZIKINĖ PASAKA „VABALŲ MIESTAS“

Vaikų gynimo diena ,,Žiogelio" grupės ugdytiniams viena iš įspūdingiausių. Birželio 1-ąją  savo  meninius gebėjimus dalino draugams ir  tėveliams, sekdami muzikinę pasaką ,,VABALŲ MIESTAS“. Vėliau,  kartu su šeima, leidosi į kūrybines dirbtuvėles, kuriose gamino ,,meškučius". Pakilia nuotaika užbaigė šiuos mokslo metus.
Ankstesni įrašai


Gegužės 31 dieną „Saulutės“ grupės vaikai pakvietė tėvelius į spektaklį, pastatytą pagal P. Mašioto pasaką „Kiškis Vagilis“.

Gegužės 26 ir 30 dienomis koncertavo mokytojos Saulės Dirsienės mokiniai. „Dainorėlių“ salėje buvo daug geros nuotaikos, smagios muzikos ir šiltų plojimų.

Vaikų gynimo dienos proga „Dainorėliuose“ visi smagiai leido laiką su atvykusiais „Mažųjų Genijų“ animatoriais – Spalvomis ir Vienaragiu. Vaikai taip pat dalyvavo mokytojo Justo organizuojamuose sportiniuose žaidimuose, stebėjo „Žiogelio“ grupės koncertą. Šventę vainikavo vasariškos vaišės.

Gegužės 25 d. priešmokyklinės „Varpelio“ gr. vaikai atsisveikino su darželiu. Savo tėvelius, mažuosius draugus bei pedagogus  pradžiugino suvaidindami šiuolaikiškai ir moderniai pasaką „Ropė“ , kurią kūrė kartu su grupės mokytojomis K. Draugelyte, M. Jurskienė, R. Sviderskienė, A. Rakauskienė, J. Charsika.

Š.m. gegužės 22 dieną  3-4 metų „Drugelių“  grupės vaikučiai  nudžiugino tėvelius ir artimuosius dainomis, šokiais, deklamuojamais eilėraščiais.