Renginiai

MOKSLO METŲ PRADŽIOS RENGINIAI

Rugsėjo 1-osios dienos skambutis sukvietė mūsų bendruomenę į gražią šventę. Šventė prasidėjo muzikiniais vaikų ir pedagogų sveikinimais. Puikiai nusiteikę, ketvirtokai lydėjo pirmokus į šaunų kitų mokinių būrį. Darželio vaikai šventėje linksmai leido laiką dainuodami bei šokdami. O rugsėjo 2-ąją dieną „Raganiukės“ teatro personažai Mikė Pūkuotukas, Karlsonas ir Raganiukė atvyko į ,,Dainorėlių“ darželį su muzikine teatro pramoga vaikams. Svečiai visiems sudarė galimybę džiaugtis šokiais, dainavimu, teatru bei įveikti smagias užduotis.  
Ankstesni įrašai


2021-2022 mokslo metų pabaigą apvainikavo „Dainorėlių“ mokyklos  tradicijas puoselėjantis  XXIV laidos, 4 ir 3 klasės mokinių  projektas- spektaklis ,,Legenda apie Vilniaus sukūrimą”. 

„Žiogelio“ grupėje vyko teatro savaitė „Žaidžiu pasaką“, kurios metu vaikai mokėsi pažinti, kurti, vaidinti bei susidraugauti su pasakomis. Bendradarbiaudami su menų mokytojomis - Saule, Fausta ir Almone - ugdytiniai vaidino ir dainavo kitų grupių draugams „Žalio varliuko žalią pasaką“. 

2022 m. sausio – vasario mėn. vyko Vilniaus miesto 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Ant žodžio sparnų“. Finaliniame, III-jame konkurso etape laureatais tapo  „Dainorėlių“ mokyklos  3 klasės mokinė Ūla Jurevičiūtė (mokytoja Renata Viržintienė) ir 2 klasės mokinys Kristijonas Bastys (mokytoja Asta Šėmaitė). 

Kiekvienais metais „Dainorėlių“ d/m tradiciškai rengia lietuviškos muzikos koncertą, skirtą Lietuvos nepriklausomybės dienos atkūrimui paminėti. 

Kovo 4 dieną  smagi lietuvių liaudies  muzika pakvietė  pradėti  Kaziuko šventę „Dainorėliuose“.   Klasėse ir grupėse linksmų „amatininkų„ ir „prekeivių“ stalai mirgėjo nuo darbelių gausos, prie kurių labai išradingai ir sumaniai prisidėjo ir vaikučių mamytės bei tėveliai.