Aktualijos

Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas

Informuojame, kad prašymus dėl priėmimo į mūsų mokyklą galima teikti nuo kovo 1 d. iki gegužės 31 d. Prašymai bus teikiami/priimami savivaldybės elektroninėje prašymų registravimo sistemoje.


Vilniaus darželio-mokyklos ,,Dainorėliai“ 2019/2020 mokslo metų priėmimo į mokyklą komisijos sudėtis:

  1. 1. Milda Bajevienė – komisijos pirmininkė;
  2. 2. Rasa Sviderskienė – sekretorė;
  3. 3. Fausta Kučinskienė – narė;
  4. 4. Aušra Simutienė – narė;
  5. 5. Giedrė Stašinskienė – narė;

Komisijos posėdžių grafikai:

  1. 1. 2019 m. birželio mėn. 04 d.;
  2. 2. 2019 m. birželio mėn. 11 d.;
  3. 3. 2019 m. rugpjūčio mėn. 27 d.

Priėmimo komisijos posėdžių vieta: Vilniaus darželio-mokyklos ,,Dainorėliai“ direktorės pavaduotojos ugdymui darbo kabinetas, laikas – 12.00 val.

Informacija teikiama telefonu 852 497572.

VILNIAUS DM _DAINORĖLIAI_ MOKINIŲ PRIĖMIMO Į MOKYKLĄ KOMISIJOS DARBO TVARKOS APRAŠAS
VILNIAUS DARŽELIO MOKYKLOS _DAINORĖLIAI_ PRIĖMIMO KOMISIJOS SUDĖTIS IR GRAFIKAI


Elektroninė registracija į mokyklas vyksta Vilniaus miesto savivaldybės puslapyje - svietimas.vilnius.lt/

PRIĖMIMO Į VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS TVARKOS APRAŠAS patvirtintas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2019 m. vasario 6 d.  sprendimu Nr. 1-1950 https://e-seimas.lrs.lt/tvarka

 VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ APTARNAVIMO TERITORIJŲ ŽEMĖLAPIAI patvirtinti Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2019 m. vasario 6 d.  sprendimu Nr. 1-1951 https://e-seimas.lrs.lt/zemelapiai

 

 

 

 

 
Ankstesni įrašai


Gegužės 7 dieną, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, jau penktąkart įgyvendinta akcija „Lietuva skaito!“. Mūsų mokiniai ant Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos laiptų skaitė Mažvydo „Katekizmo“ prakalbą. Vienu metu „Katekizmą“ skaitė daugiau nei 350 pradinių klasių mokinių. Džiaugiamės prisidėję prie šaunios akcijos.

Mūsų trečios klasės mokiniai (mokytoja Asta Pūslienė) dalyvavo programavimo mokymuose M. Mažvydo bibliotekoje. Mokiniai programavo virtualias erdves, kuriose savo kurtais 3D akiniais stebėjo savo sukurtų programų veiksmus. Visi mokiniai šauniai padirbėjo.

Kviečiame susipažinti su Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo tvarkaraščiu ir tvarka Vilniaus darželyje-mokykloje "Dainorėliai".

Kviečiame susipažinti su aktualia informacija dėl tymų viruso prevencijos. Daugiau informacijos www.ulac.lt.

Kovo 19 dieną, Saulės privačioje gimnazijoje organizuotame anglų kalbos konkurse "ENGLISH IS GREAT“ mūsų mokyklą atstovavo ketvirtos klasės mokinė Ūla Kazakevičė (mokytoja A. Uselienė). Džiaugiamės sėkmingu Ūlos pasirodymu.