Renginiai

Meninio skaitymo konkursas "Žodžiai iš vaiko širdies"

2-os klasės skaitovai, dalyvavę 2019 m. Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso ,,Žodžiai iš vaiko širdies“ I-ame etape:

Austėja Stašinskait, Barbora Dungveckyt, Gaudrė Tomaševičiūtė, Ieva Mirkytė, Toma Magdelena Petkutė, Mantas Barkovskis, Kristupas Galdikas.

 

4-os klasės skaitovai, dalyvavę 2019 m. Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso ,,Žodžiai iš vaiko širdies“ I-ame etape:

Augustinas Survila, Adelė Tomaševičiūtė, Jokūbas Mirkės, Žemyna Šimonytė, Mėja Mikailaitė.

3-os klasės skaitovai, dalyvavę 2019 m. Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso ,,Žodžiai iš vaiko širdies“ I-ame etape:

Unė Kneipferavičiūtė, Dorotėja Cibulskytė, Marija Gebrauskaitė, Arnas Simutis, Kristijonas Survila, Austėja Žičkutė.

1-os klasės skaitovai, dalyvavę 2019 m. Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso ,,Žodžiai iš vaiko širdies“ I-ame etape:

Rytis Ruželė, Nojus Patapas, Marija Gudaitytė, Rolandas Tauraitis, Jonas Hubertas Bagonaitis.

 

2019 m. Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso ,,Žodžiai iš vaiko širdies“ II-ame etape sėkmingai pasirodė

1 klasės mokinys Rytis Ruželė ir 3 klasės mokinys Arnas Simutis.

 
Ankstesni įrašai


Tęsdami anglų kalbos būrelio tradicijas, mokykloje šventėme Airijos globėjo Šv. Patriko dieną. Antrokai šventę pradėjo spektakliu „Princesė ant žirnio". Visiems spektaklis labai patiko, vyresnių klasių mokiniai palydėjo artistus gausiais plojimais.

 „Debesėlių“ ir „Pumpurėlių“ vaikai su auklėtojomis Dariana, Liudvika ir Dale pristatė Žemės dienai skirtą vaidinimą su liaudies ir gamtos motyvais, kuris kūrybiškai įsipynė į vaikų ekologinės sampratos ugdymą. Minėdami Tarptautinę Žemės dieną, diskutavome apie ekologiją, žemės sandarą, žmogaus poveikį aplinkai ir santykį su ja. Edukacinių veiklų, pamokų metu siekiame skatinti vaikus sąmoningai mylėti gamtą, rūpintis aplinka ir spręsti ekologines problemas.

Vilniaus miesto Švietimo, kultūros ir sporto departamentas dėkoja „Dainorėliai“ bendruomenei už idėjas, gimtojo krašto tradicijų ir papročių puoselėjimą, Lietuvos kultūros išsaugojimą, mažųjų vilniečių skatinimą didžiuotis savo šalimi ir dalyvavimą Vilniaus ikimokyklinio ugdymo įstaigų festivalyje „Kalbėkime šokiu 2019“, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės dienai ir Vilniaus lopšelio-darželio „Vaidilutė“ 50-mečiui paminėti.

Šauniai pasveikinome Lietuvą su gimtadieniu. Šventinio koncerto metu drauge su mokytojais vaikai dovanojo muzikinius kūrinius ir palinkėjimus Lietuvai, pristatė žinomus žmones, kuriais didžiuojasi. Visi renginio dalyviai vaišinosi skaniais šventiniais pyragais, kuriuos iškepė mūsų šaunios virėjos.

Vaikai, susipažinę su Užgavėnių tradicijomis ir papročiais, džiugiai puošėsi kaukėmis ir laukė šventės. Šventės dieną drauge linksmai dainavome, žaidėme žaidimus, kviesdami pavasarį ir varydami žiemą iš kiemo. Užgavėnės - viena smagiausių ir vaikų laukiamiausių švenčių!